Zmiana sali wykładowej w dniu 8 listopada

Uprzejmie informujemy, iż w najbliższą niedzielę 08.11.2015r.  wykład "Historyczny rozwój prawa i doktryn politycznych" na studiach niestacjonarnych PWINM  odbędzie się  w sali "Sztuka" przy ul. Brackiej 12 (zamiast w sali nr 52 Collegium Novum"). Godziny wykładu pozostają bez zmian (8.00-10.40).

Drukuj

Zmiana sali dydaktycznej w dniu 6 listopada 2015

Uprzejmie informujemy, iż w związku z uroczystościami Akademickiego Dnia Pamięci, w najbliższy piątek 6 listopada sala nr 52 w Collegium Novum będzie wyłączona z użytku dydaktycznego. W związku z tym wykład z przedmiotu "Psychospołeczne aspekty ochrony własności intelektualnej" dla I roku studiów niestacjonarnych PWINM zostanie w tym dniu przeniesiony wyjątkowo do sali nr 6 (w oficynie) przy ul. Józefa 19 (siedziba Katedry Prawa Własności Intelektualnej). Wykład rozpocznie się o godz.16.05.

Drukuj

Odwołany zjazd dla I roku studiów niestacjonarnych w dniach 2-4 października

W związku z decyzją Rady Wydziału o przedłużeniu rekrutacji na studia niestacjonarne odwołany zostaje zjazd w terminie 2-4 października dla I roku. Pierwszy zjazd będzie miał miejsce w terminie 16-18 października, a kolejne według wcześniejszego terminarza. W związku z powyższym zmianie uległ harmonogram zajęć dla I roku studiów niestacjonarnych. Rejestracja na zajęcia trwa bez zmian. 

Drukuj